dublirin.com.ua

Лоскутное шитье и...
Текущее время: Чт мар 28, 2024 18:46

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Посмотреть правила форума



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1831 ]  На страницу Пред.  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 123  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Вт июн 28, 2022 14:58 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн ноя 30, 2009 14:18
Сообщения: 1746
Откуда: Украина Киев
Пчелка Лена
Сумно, шкода. Тримайтесь.


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Вт июн 28, 2022 15:12 
Не в сети

Зарегистрирован: Чт июл 21, 2016 06:52
Сообщения: 695
Рамина писал(а):
винни, мы видим твои посты и понимаем скрытые посылы, но не удивляйся, если тебе не будут отвечать. По крайней мере до тех пор, пока продолжаются ракетные обстрелы городов и сел нашей страны.

Я против этого кровопролития. На наших форумах такого начитаешься, меня аж трясет, все как тупые бараны за. Это невозможно оправдать и понять. Вас я понимаю.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср июн 29, 2022 10:24 
Не в сети

Зарегистрирован: Пн окт 16, 2017 07:32
Сообщения: 163
Откуда: г.Канев
Пчелка Лена Боже, тримайтесь! Співчуваю. Зараз усі українці, як одна родина, тому горе кожного сприймаєш, як власне. Вже не знаю де ми будемо брати сили це все витримати, але ми, як виявилось, дуже сильні, тому не дочекаються, щоб ми зневірились і здались. Хто ж міг подумати, що у 21сторіччі є такі кровожерливі дикуни. Тримаймось, рідні! Все буде Україна!!!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср июн 29, 2022 11:01 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт июн 17, 2008 16:43
Сообщения: 5630
Откуда: Львів
Останні новини не тішать .
Львів в очікуванні найгіршого сценарію. Ці дні дуже критичні. Навіть для Західної частини України .
"Працюємо над можливістю оборони саме міста Львова, над можливим нападом зі сторони Білорусі через Волинську область", - сказав Максим Козицький
Голова ЛОДА відзначив, що влада й військові спільно працюють над створенням плану захисту Львова у разі нападу на місто , але мешканцям Львівщини потрібно бути готовими до посилення ракетних та авіаційних ударів з боку Білорусі.
Сьогодні зранку прилетіло в житловий будинок Миколаєва .
Про східні райони України я вже мовчу , там пекло.

_________________
МОЯ ХАТКА


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср июн 29, 2022 11:32 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт фев 15, 2008 18:25
Сообщения: 4277
Откуда: Кременчуг, Украина
Так, на нашій землі немає безпечного місця. Ми всюди у зоні досяжності ворога. Нашим військовим з допомогою адмінресурсу треба вибудовувати схеми захисту. А містянам просто виконувати рекомендації поведінки при тривогах. Збережемо себе - збережемо країну!
Вчора ввечері у нас була гроза, а на душі така ж тривога, як при обстрілах. Кожен звук автомобіля схожий на ракету або літак. Вертольоти літають так низько, що здається, що зачеплять дах. Але ж ми сильні! Ми тримаємо стрій! 527:

_________________
Это моя жизнь... Janome MC 6600p, Janome 350e, Janome FM725
Учусь стегать II курс (фотоальбом в Моем мире)


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср июн 29, 2022 13:57 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт сен 15, 2016 13:13
Сообщения: 7286
соломия, зроби запас собачого корму, про всяк випадок. Ми переб'ємося в будь-якому випадку, а тваринам не поясниш, вони їсти хочуть. Запас води обов'язково. Ліки для себе, перев'язочний матеріал. І звичайний тривожний чемоданчик - документи, аптечка, сухпай, зміна білизни, мило, вода, голки-нитки-ножиці, клейонка або дощовик, ножик, фонарик, батарейки, сірники або запальнички з газовим балоном. Зарядка для телефона нехай весь час в чемоданчику лежить, брати за потреби і повертати на місце після зарядки. Якщо є павебанк - зарядити на повну.
І головне - спокій. Відставити всі емоції, особливо страх і ненависть. Потім будемо боятися і ненавидіти. Зараз треба розуміти, яка обстановка і діяти розсудливо. Емоції дуже заважають. Найменше, і найважливіше, що ти можеш зробити зараз - взяти на себе відповідальність за своє життя.
Обстановку оцінюй за наявністю комунальних послуг. Звучить дивно, але заспокоює на всі 100. Поки є світло, вода в крані, інтернет і телебачення - сидимо на попі рівно. Тільки ховаємося від обстрілів. Як тільки щось зникає - вирішуєш виїхати з міста, чи залишитися.

І ще одне, надважливе і найпростіше для нас. Весь час щось робити. Хоч старі шкарпетки штопати. Хоч нові плести спицями. Хоч поперекладати книжки і зробити каталог своєї бібліотеки. Що завгодно, аби не сидіти без діла. Чим механічніша робота, тим краще. Бо сидіння над новинами і оплакування загиблих забирає сили і наповнює відчуттям приреченості. Нам потрібен бойовий настрій, то ж завантажуємо себе роботою. Будь-яка робота зараз надважлива, бо то є ліки. А оплакати всіх і пережити кожну трагедію ми ще встигнемо, після перемоги.

Можливо когось рятують інші речі, я написала поради з власного досвіду. Мій спокій і розсудливість (об'єктивний аналіз ситуації) тримали всю сім'ю і навіть друзів аж до того часу, поки кожен не пристосувався до нових обставин. А пристосовуємося ми швидко, бо живучі. Навіть собака, яка боялася грози і гучних звуків, вже через 2-3 тижні спокійно гуляла і робила свої справи під звуки недалекої канонади (у мене було дуже чутно Гостомель, Ірпінь і Бучу).

_________________
Я Марина, со мной на "ты"


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср июн 29, 2022 14:02 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт апр 24, 2007 20:34
Сообщения: 14221
Откуда: Киев
Вера, пиши... Сьогодні Миколаїв під ракетами. Жітловий будинок. Що ти?Як ти?

_________________
Модератор
Что ты спрятал - то пропало, что ты отдал - то твоё!
PFAFF 6091, ELNA760 Exellence, Juki TL98
Разное ОткрыткиТазики


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср июн 29, 2022 17:12 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт июн 17, 2008 16:43
Сообщения: 5630
Откуда: Львів
Рамина
Дякую , Мариночка. Мені самій дивно , але я чомусь зараз відносно спокійна . Порівняно з тим , якою була в перші дні після 24 лютого. Тоді , да , тремтіли руки , не спала , не їла , сиділа на таблетках . Мені було страшно , здавалось , що орки вже попід вікнами ходять. Потім виплакалась перед друзями з Ізраїлю онлайн і ... пройшло. Зараз лише справді дуже важко даються смерті наших хлопців - з тим не можу справитись , це правда. Не можу змиритися ... Зло бере страшне.
Не повіриш , але для собацюр за два дні ( я вже знала , що посунуть на нас 24 числа ) замовила корм . Тримаю 20 кг. Мене трясло , - переживала , що не привозили теж два дні . Собакам не поясниш , що війна .
Зараз механічно ріжу полосочки на сітки . А ще шию ланчмати на стіл , бо старі набридли .Ховатися - спочатку повітряних тривог ховалася в підвалі і постійно ходили суперечки чи спасе той підвал чи ні. А вдома правила двох стін нема. То й без поняття зараз , чи спускатися чи ні . Сиджу вдома . Людина , блін , до всього виявляється звикає. Капець 510: !
Ванна була раніше від душу до душу завжди заповнена , але зараз нема запасу , бо живуть у мене ще троє , це неможливо зробити . А шкода. Без світла можна якось , і без газу а от без води , на мій погляд кирдик ! А крім того куди я зможу податися з двома собачками старими? Куди за місто ? У мене нема ні дачі, ні села. 508:

_________________
МОЯ ХАТКА


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср июн 29, 2022 17:13 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт июн 17, 2008 16:43
Сообщения: 5630
Откуда: Львів
Вера напиши як ти там , чи все в порядку ???
Бо ті чорти показилися . Хоч два слова напиши нам.

_________________
МОЯ ХАТКА


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср июн 29, 2022 17:21 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт сен 15, 2016 13:13
Сообщения: 7286
соломія, коли треба кудись податися, питання не стоїть - куди. Питання в тому, щоб найдалі від небезпеки, а там якось буде. Скільки людей виїхало, і всі якось влаштувалися.

Правильно робиш, що знаходиш роботу. Так тримати!

_________________
Я Марина, со мной на "ты"


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср июн 29, 2022 18:03 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт фев 15, 2008 18:25
Сообщения: 4277
Откуда: Кременчуг, Украина
Рамина, по твоїм рекомендаціям дуже відчувається, яка ти організована людина! Прекрасні поради, перевірені часом!
Верочка, чекаємо на твою появу!

_________________
Это моя жизнь... Janome MC 6600p, Janome 350e, Janome FM725
Учусь стегать II курс (фотоальбом в Моем мире)


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Чт июн 30, 2022 11:06 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Сб мар 05, 2011 18:25
Сообщения: 2201
Откуда: Dnepr
всім привіт.Як всі?

_________________
Уроки стежки
"Я женщина"-говорю себе, обувая туфли на высоком каблуке.
Тазики уменьшились,но еще не закончились.
Оксана.


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Чт июн 30, 2022 12:35 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт окт 13, 2009 18:06
Сообщения: 1350
Откуда: Україна, Львів
Привіт! у нас відносно спокійно. але затепло. ось хтіли літа - маєте, насолоджуйтесь! +33.плавлюся. а хлопці мусять воювати з тою нечистю, яка б погода не була! Дай Боже їм скорішої перемоги!

_________________
Janome7700, Brother Star 20. я- Таня


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Чт июн 30, 2022 13:09 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт апр 24, 2007 20:34
Сообщения: 14221
Откуда: Киев
kera
Ох, у нас така спека...+ 36 сьогодні, а завтра та в п'ятницю обіцяють +38. Африка!!

Привіт всім!!
Я сьогодні трохи вирішила зайнятися чимось дуже мирним, та гарним. Навіть не стала зранку новини читати, бо так болісно. Показилися сусіди. ПОрізала трохи лаванди. Зробила декілька букетиків. Але зовсім мирно не вийшло. Все одно зробила бомбу. Який час таки й букети.
Изображение Изображение Изображение
А ще в альтанці на полоці ось там в дельфінчику оса будує гніздо. Сьогодні вночі треба буде розбиратися.

_________________
Модератор
Что ты спрятал - то пропало, что ты отдал - то твоё!
PFAFF 6091, ELNA760 Exellence, Juki TL98
Разное ОткрыткиТазики


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Чт июн 30, 2022 14:09 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт июн 17, 2008 16:43
Сообщения: 5630
Откуда: Львів
Iric
Як я люблю запах лаванди 19: !!! А ти їх на продаж чи як 14: ? Собі мабуть у хату , щоб пахло , да 20: ?

_________________
МОЯ ХАТКА


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1831 ]  На страницу Пред.  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 123  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 53


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB