dublirin.com.ua

Лоскутное шитье и...
Текущее время: Чт мар 28, 2024 13:35

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Посмотреть правила форума



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1831 ]  На страницу Пред.  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 123  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Вт окт 04, 2022 14:54 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт июн 17, 2008 16:43
Сообщения: 5630
Откуда: Львів
Пчелка Лена
Я колись жила в готелі у Греції , майже всі там такі споруди працюють на сонячних батареях . Я точно знаю , що нема значення чи похмурий день чи сонячний , основне , щоб не падав дощ!
Шкода що камін не зробили , але в інтернеті є купа інструкцій як можна зробити піч на дровах НАВІТЬ У КВАРТИРІ В БАГАТОПОВЕРХІВЦІ . Там простенька а ви собі можете зробити гарненьку. Можу вам віддати польські чи навіть австрійські кахлі , я їх продавати збиралась але вам віддам безкоштовно 8:

_________________
МОЯ ХАТКА


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Вт окт 04, 2022 19:07 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт окт 12, 2010 09:20
Сообщения: 475
Откуда: Одеса
Як здорово, дівчата, що ви робите/будуєте такі класні речі. Теж маю мрію, якщо б мати будиночок, то щоб обов'язково був енергетично незалежним. Ще з 90-х років мрію - тоді вимикали все дуже часто, а в родичів був досить старий будинок, де вони просто не встигли замінити все те старе приладдя на нове й красиве. От воно було у пригоді їм (і нам) тоді. А зараз є й сонячні панелі і все таке інше, можна ще краще зробити!
Ще маю маленьку мрію, щоб в хаті був комин чи невеличка пічка на всяк випадок, а надворі щоб зробити досить велику піч, з мангалом-варкою-коптильнею-духовкою-тандиром.
Ну, а враховуючи нюанси часу, таки замислилися й про бункер теж.

Залишилось тільки одне - вмовити Рокфеллера :) і мати будиночок.
А поки що захопилася вироблянням ковбас та шинок, бо шити якось нема настрою, а їсти хочеться завжди. Мрію про нашу звичайну ковбасу гарячого копчення, але ж то потрібно той самий будиночок :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Вт окт 04, 2022 21:49 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт сен 15, 2016 13:13
Сообщения: 7286
Колючка, схоже, це тенденція, мене теж на кухню перемкнуло. Вперше за багато років. Мене, правда, й врожаєм накрило цього року, але і у вільний час думаю більше про їжу, ніж про шиття. Сподіваюся, це не надовго, бо за машинкою я почуваюся набагато краще, ніж біля плити. Їжу з'їли і забули, а зшите живе і служить.

_________________
Я Марина, со мной на "ты"


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср окт 05, 2022 12:25 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт фев 15, 2008 18:25
Сообщения: 4277
Откуда: Кременчуг, Украина
Соломія дякую тобі за щедрість, але відмовлюсь від пропозиції. Я не готова руйнувати те, що тільки побудувала. Будемо розглядати варіанти з найменшими втручаннями в будинок.
Колючка я живу останні 4 роки в своєму будинку. І так склалося, що якраз ці роки співпали з великими проблемами сімейного плану, пандемією і ось війною. Бути свободним у виборі свого життя дорогого коштує. Так, я можу не запитувати у сусідів яке опалювання обрати і коли його ввімкнути.... Я можу строчити на машинці серед ночі... Я можу ввімкнути блендер о 23й і не хвилюватися, що мені будуть стукати у стіни чи батареї... Але я не можу поїхати коли захочу і на скільки захочу, бо треба домовлятися з кимось хто буде приглядати за домом і садом. Я не можу відлежуватись на дивані коли в мене щось не так зі здоров'ям чи настроєм. Мені треба завжди щось робити і переживати, що ідуть дощі або палить сонце... Тобто є залежність від самого дому. буває, що просто немає часу насолодитися тим, що маєш.
Раніше ми виїжджали на природу в різні місця, а тепер немає потреби, бо в тебе все є під рукою. Так, шашлик ми стали їсти частіше, але виїжджати на природу перестали.
Тобто разом з домом ти отримуєш і радість, і великий клопіт. І ще треба мати чоловіка, який розбирається в багатьох технічних напрямках в має золоті руки. Або жити у будинку, де нема сучасних привилеїв і де нічому ламатися.
Багато написала і ще більше не написала 14: коротше, ідеальний варіант, це коли є гарний сучасний будинок, рукастий і головастий і багатий чоловік ( краще три в одному) і найнятий садівник. І звичайно, мирне небо над головою.
Рамина скоро дача і врожай закінчаться і почнеться шиття 3:

_________________
Это моя жизнь... Janome MC 6600p, Janome 350e, Janome FM725
Учусь стегать II курс (фотоальбом в Моем мире)


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср окт 05, 2022 14:32 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт фев 15, 2008 18:25
Сообщения: 4277
Откуда: Кременчуг, Украина
Будинок починається з гарного проекту.
Ми обрали проект польскої фірми Архон. Це типові проекти, які використовуються по всій Європі. Як показав наш досвід, проекти дуже якісні, доступні. Вже є рекомендації по розташуванню меблів, багато готових дизайнерських рішень, майже на кожен будинок є 3Д візуалізація, є багато фільмів з готовими реалізаціями. Можна обрати на любий смак і гаманець. Дається приблизна смєта, вона відповідає дійсності по витратах . І ми, і будівельники були приємно вражені якістю проекту
Якщо мрієте про свій будинок, то загляньте сюди https://youtube.com/c/archoncomua , можна обрати плейлист і отримаєте списки різних груп проектів, відкривайте і насолоджуйтесь! Думаю, що слинка потече 14:
Тут є і дачні маленькі будиночки. Як цукерочки в гарній обгортці. Ми дивуємось, як на такій маленькій площі можна все розмістити з сучасними вимогами.

_________________
Это моя жизнь... Janome MC 6600p, Janome 350e, Janome FM725
Учусь стегать II курс (фотоальбом в Моем мире)


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср окт 05, 2022 15:26 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт июн 17, 2008 16:43
Сообщения: 5630
Откуда: Львів
Пчелка Лена
А ще краще крім садівника ще й прибиральницю найняти 11: , або ще краще якогось раба мати , щоб робив те , що скажеш.
Ті відео про пічку не потребують руйнації будинку. Лише невеличку дирочку під витяжну трубу 20: .

_________________
МОЯ ХАТКА


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср окт 05, 2022 21:18 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт окт 12, 2010 09:20
Сообщения: 475
Откуда: Одеса
Рамина писал(а):
Колючка, схоже, це тенденція, мене теж на кухню перемкнуло.
...
Сподіваюся, це не надовго, бо за машинкою я почуваюся набагато краще, ніж біля плити. Їжу з'їли і забули, а зшите живе і служить.
В мене загалом все якось напливами: то печу солодке місяць-два, то шию, то печу хліби різноманітні, то малюю, то ось ковбасу роблю. Чоловік вже звик і не скаржиться :) Але нашите нема куди дівати (все одно шию, якщо настрій є), а ось їжу поглинають зі скаженою швидкістю, тож хоч-не хоч, все одно готувати треба.
А в тебе натхнення обов'язково повернеться! І ми ще будемо насолоджуватися твоїми прекрасними виробами.
Пчелка Лена писал(а):
....
Тобто разом з домом ти отримуєш і радість, і великий клопіт. І ще треба мати чоловіка, який розбирається в багатьох технічних напрямках в має золоті руки. Або жити у будинку, де нема сучасних привилеїв і де нічому ламатися.
Багато написала і ще більше не написала 14: коротше, ідеальний варіант, це коли є гарний сучасний будинок, рукастий і головастий і багатий чоловік ( краще три в одному) і найнятий садівник. І звичайно, мирне небо над головою.
Так, повністю згодна! Жила чотири роки у приватному будинку з садом-огородом, ще й парочку кіз тримали. Ненавиджу поратися у городі. Сад та виноградник якось ліпше. Чоловік рукастий (і взагалі - найкращий, але це секрет 14: ), але він як раз не має того досвіду, тож доводиться розповідати йому всілякі жахи, щоб він чітко усвідомлював, що воно такеє. На вихідні й не поїдеш особливо нікуди, бо треба з домом впоратися після робочого тижня. І дах протіче, і чистити зливи треба, і від щурів боронитися, і таке інше 506: Та мати мрію це дуже приємно, бодай є ціль якась.
Про садівника та прибиральницю цілком ЗА. Згадалася "Ідеальна держава" Платона, коли навіть найбідніший землероб буде мати не менш ніж два раби 19:
Коротше - ми тут для прикрашення світу, а не для роботи 12: Замислилася, а не піти чи пошити щось гарне...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Чт окт 06, 2022 09:27 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт июн 17, 2008 16:43
Сообщения: 5630
Откуда: Львів
ЗАПОРІЖЖЯ !!! Рашисти переключились з Харкова на Запоріжжя 510: Люди під завалами ....

_________________
МОЯ ХАТКА


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Чт окт 06, 2022 10:03 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт апр 24, 2007 20:34
Сообщения: 14221
Откуда: Киев
Соломія
Чім краще просуватимуться справи на фронті, тім більше вони будуть бомбувати наші міста...

_________________
Модератор
Что ты спрятал - то пропало, что ты отдал - то твоё!
PFAFF 6091, ELNA760 Exellence, Juki TL98
Разное ОткрыткиТазики


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Чт окт 06, 2022 16:56 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пн ноя 30, 2009 14:18
Сообщения: 1746
Откуда: Украина Киев
Тривоги вдень та вночi по кiлька разiв. Якiсь бездоннi запаси ракет. Як можна мати таку кiлькiсть? Тупо нищать все та всiх. Якесь дике полювання.
Де взяти витримку, щоб дах не поiхав?


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Чт окт 06, 2022 19:24 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт фев 15, 2008 18:25
Сообщения: 4277
Откуда: Кременчуг, Украина
Якраз такої реакції від нас чекає ворог. Щоб зневірилися, злякалися, але ми незламні! Подивіться на наших хлопців: вони хоробрі, завзяті, нас підтримують своїм гумором, творчістю. А ворог вже показав себе з усіх боків, вони моральні уроди і воєнні злочинці. Відмитися від такого бруду неможливо! На жаль щоб таке показати світу, приходиться проходити через муки. Не знаю чим допомогти вам, просто хочеться кожну обійняти... Дівчата, ми трималися вже доволі довго і ще зробимо це стільки, скільки потрібно, щоб покінчити з ворогом і отримати перемогу.

_________________
Это моя жизнь... Janome MC 6600p, Janome 350e, Janome FM725
Учусь стегать II курс (фотоальбом в Моем мире)


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Пт окт 07, 2022 08:38 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт окт 12, 2010 09:20
Сообщения: 475
Откуда: Одеса
Так, вони роблять це свідомо, щоб люди лякалися та згодні вже були й на "асвабадітєлєй". Вразило свого часу одне відео з Маріуполю, ще на початку. Там можна було услихати, що хлопці кажуть "по підстанції швидкої вдарили, там горить, і пожежна частина теж". Тобто у першу чергу виводили з ладу тих, хто людям допоможе. В Одесі теж по тих же об'єктах били на початку.
Ось це і є їхнє справжнє обличчя, якщо це можна назвати обличчям, на язику зовсім інші назви.

В душі лишилися тільки біль за наших, та лють на тих покидьків.
Обіймаю всіх.
Тримаємося!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Пт окт 07, 2022 09:23 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт июн 17, 2008 16:43
Сообщения: 5630
Откуда: Львів
Дівчата ! У мене від ударів ворога по нашим містам , від того , що навіть фосфорні та хімічні снаряди скидає на нас сволота , не виникає страх , зовсім ні ! У мене в душі закипає страшенна лють до рашистів. І думаю , у більшості українців те ж саме . А судять вони по собі , надіючись ,що ми погодимось на все ,лише б на нас не скидали бомби. Не розуміють , що цього ніколи не буде !
Вчора хімічну зброю скинули на Херсонщині від якої "витікають очі". Підла , підступна країна здатна лише брехати та залишати після себе одну суцільну рану і знищені міста.

_________________
МОЯ ХАТКА


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Пт окт 07, 2022 13:28 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт апр 24, 2007 20:34
Сообщения: 14221
Откуда: Киев
У мене не страх...У мене відчай, що я не можу домогти всім. РОзумію, що це безглуздо, навіть глупо, але так... Я бачу прохання про поміч військовим, пораненим, збір на машини, на одяг, переселенцям, на тварин, хочу домогти всім, але не можу. ВІд цього якась порожнеча и не бажання взагалі щось робити. А ще ці обличчя хлопців, що загинули...

_________________
Модератор
Что ты спрятал - то пропало, что ты отдал - то твоё!
PFAFF 6091, ELNA760 Exellence, Juki TL98
Разное ОткрыткиТазики


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Пт окт 07, 2022 15:03 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт июн 17, 2008 16:43
Сообщения: 5630
Откуда: Львів
Iric
Знайоме почуття й мені - відчай за те ,що нема коштів для того , щоб всім допомогти , хто потребує. Навіть відчуття провини я б сказала. Або відчуття неповноцінності навіть інколи проскакує. І тому я така щаслива зараз ,що моя торбинка на благодійному аукціоні у Швітланки набрала більше ніж 7 тисяч гривень . Ніби й не маю грошей ,а вони якось зібралися 8: . А віддала я туди не одну таку торбочку. Рада страшенно. 527:

_________________
МОЯ ХАТКА


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1831 ]  На страницу Пред.  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 123  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 59


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB