dublirin.com.ua

Лоскутное шитье и...
Текущее время: Ср июн 05, 2024 21:45

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Правила форума


Посмотреть правила форума



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1872 ]  На страницу Пред.  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 125  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Сб фев 10, 2024 20:57 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт окт 12, 2010 09:20
Сообщения: 516
Откуда: Одеса
Соломія
Яка знайома ситуація. Не переймайся дуже, в нас іноді трохи забагато цього "раптом знадобиться", але це ж не на рівному місці, життя таке.
І, наприклад, продуктові запаси навіть у Канаді знадобилися, бо на початку Ковіду черги були жахливі, а люди (здебільшого азіатського походження) змітали з полиць (дуже організовано і суворо по порядку черги) мило, туалетний папір і рис. Ми ж сиділи рівно, бо в нас були запаси солі, борошна, грічки і макарон. А ще сірники й той же туалетний папір :)) Потім все вщухло, але саме те відчуття, коли не потрібно стояти у черзі ні на що не згодна проміняти. А ті люди, що тоді нагребли, до сих пір користуються тим папером :)))
Про те, наскільки корисні були запаси на початку війни навіть і казати не буду.

Для розгрібання завалів і запасів добре допомагає уявити собі, що ти зараз переїжджатимеш у іншу оселю (а ще краще, у інше місто). Тоді легше критично оцінити, чи воно знадобиться. Ми два роки тому переїжджали, так стільки мотлоху викинули, що жах. Зараз дивлюся навкруги, і розумію, що треба ще разок переїхати.
Але жодного клаптика тканини не віддам, бо знаю, що коли-небудь натхнення повернеться.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Сб фев 10, 2024 22:11 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт июн 17, 2008 16:43
Сообщения: 5630
Откуда: Львів
Рамина
Ой , та і в тому то й справа , що і я обростаю швидше ніж позбуваюся . Але я буду старатися не обростати більше.
Колючка жодного клаптика тканинки не віддаш? 20: . Ну і що ти зі мною робиш? 512: У мене були такі серйозні наміри щодо деяких запасів 20:

_________________
МОЯ ХАТКА


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Сб фев 10, 2024 23:34 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт сен 15, 2016 13:13
Сообщения: 7353
Соломія, по секрету, перше, чого я позбулася після розбору чужого майна, це була не нова білизна і колготи "під штани в колгосп". Другою чергою пішли речі, які можна і заштопати, а можна і в мусорку. Поки в чужому не покопирсалася, планувала штопати, а після того як побачила скільки непотребу ми бережемо, повикидала більшу частину. Третьою чергою пішов щербатий посуд.

Доречі, старі светри не викидалися повністю. Пообрізала шви і горловини, склала стопкою і обшила частину таких подушок дермантином (3 чи 4 ще досі на дачі справно працюють, хоча на них на підлозі діти виросли), частину обшила гобеленом і користуюся тими піджопниками на кухні і досі.

Але все те, що може знадобитися як матеріал для рукоділля, складала, перекладала, але жодного разу не подумала в сторону викинути. Це святе! Цим можна поділитися, але не викидати.

_________________
Я Марина, со мной на "ты"


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Вс фев 11, 2024 00:11 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт июн 17, 2008 16:43
Сообщения: 5630
Откуда: Львів
Рамина
дякую Мариночко за гарні поради. От і я зараз подумала , як то розумно все повикидати , щоб не викинути чогось і потім пожаліти про це. Ти ж знаєш про закон такий - як тільки викинеш щось воно через кілька днів тобі й знадобиться. Але все одно треба якось зменшити ьой хлам , інакше ніяк не вийде жзробити порядок у хаьі , бо захаращена квартира дуже ускладнює робити прибирання у ній.

_________________
МОЯ ХАТКА


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Вс фев 11, 2024 00:34 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт сен 15, 2016 13:13
Сообщения: 7353
Соломія, я знайшла вихід в коробках. Спочатку були різні картонні, а потім син розкошелився і я купила пластикові однакового розміру, але різної ємності. На 35 кг для тканин, на 12 кг для ниток та блискавок. А ще невеличкий пластиковий комодик на 4 ящики для фурнітури. Я ж кочуюю з майстернею, влітку на дачі, взимку вдома. Мені так і перевозити те все зручно. Вони, певно шо, недешеві, ті ящики, але якщо брати через інтернет у виробника, то раз в житті можна собі дозволити. Хоча я спочатку пожлобилася, взяла 4 чи 5, а потім докупала ще вже не жаліючи, бо то реально зручно і компактно.

_________________
Я Марина, со мной на "ты"


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Вс фев 11, 2024 21:22 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт фев 18, 2016 21:11
Сообщения: 2415
Откуда: м. Кропивницький, Україна
Соломія писал(а):
...як тільки викинеш щось воно через кілька днів тобі й знадобиться...

От у мене, дівчата, так і було. Ще в молодості з психами викинула всі клаптики від пошиття одягу, бо думала - все, нащо вони: все одно не шию і не шитиму... А через пару днів мені конче необхідно стало пошити сукенку для ляльки... Ну і пішла в магазин, бо секондів ще не було, і працювала я бухгалтером на маленькій фірмі...
Ще був випадок, коли я винесла на смітник плейстейшин свого американського племінника, і його колекцію фільмів англійською, які декілька років стирчали в мене на шафі, і ніхто не хотів ними займатися... Всіх попереджала п'ятнадцять разів, викинула таки. А через рік племінник про це взнав, і для нього це була трагедія. і мені досі соромно...
Так що тепер я викидаю або негідне, або те, що мене дратує. 8:

_________________
Надя :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Пн фев 12, 2024 19:08 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт фев 15, 2008 18:25
Сообщения: 4308
Откуда: Кременчуг, Украина
Як ми схожі в своїх бажаннях мати все необхідне і водночас не захламлятися. Мені здається, що це вічна проблема. У мене мірилом є кількість вільного місця. Поки воно є, я з легкістю його заповнюю. Коли його не стає, перш ніж купити щось, думаю. Але це не означає, що відмовляюся від нового. Просто воно з'являється з меншою швидкістю. Я добре розвантажилась при переїзді з квартири в будинок. Але тепер треба знову робити ревізію. З віком розумію, що деякі мої інтереси залишилися в минулому і я навряд чи зможу до них повернутися. Треба більше працювати, щоб щось уходило, але ж часу і натхнення зараз замало.

_________________
Это моя жизнь... Janome MC 6600p, Janome 350e, Janome FM725
Учусь стегать II курс (фотоальбом в Моем мире)


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Вт фев 13, 2024 21:38 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт июн 17, 2008 16:43
Сообщения: 5630
Откуда: Львів
Рамина
Коробки це добре , у мене все в картонних коробках , які обклеїні шпалерами. Можна ще обклеювати меблевими кусочками , які не будеш використовувати взагалі супер виходить. Але питання в іншому - КУДИ ці коробки дівати , якщо їх багато ??? 11: В мене друга кімната ними заставлена.
Марта Надійко , котику , в тому то й справа , що в пориві та нервах можна потрібні речі викинути , тому й кажу , що діло це потребує дуже розумного та виваженого підходу . Я зараз поки що за кухню взялася. І не дають мені спокійно працювати , вчора принесли братова та ще одна рідна людина штани ,щоб підігнути - 5 пар маю зробити 20: .

_________________
МОЯ ХАТКА


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Вт фев 13, 2024 21:41 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт июн 17, 2008 16:43
Сообщения: 5630
Откуда: Львів
Бджілка
Є такі люди , з подібною проблемою, як ми . Ті люди собі одяг постійно купують та не мають потім куди це все дівати. То вирішують саме так : якщо купують щось нове , якусь одежинку , то приходячи додому, позбуваються обовязково чогось старого .

_________________
МОЯ ХАТКА


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср фев 14, 2024 00:02 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт окт 12, 2010 09:20
Сообщения: 516
Откуда: Одеса
Соломія, натхнення тобі зі штанями 11:

От як з одягом, то так і з тканинами чи в'язальними нитками дію: якщо дуже-дуже хочеться чогось новенького, то ставлю сама собі умову - закінчити якійсь проєкт (можна невеличкий), а як завершу, тоді вже йду й купляю шматочок чогось красивого у нагороду :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср фев 14, 2024 01:00 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт фев 15, 2008 18:25
Сообщения: 4308
Откуда: Кременчуг, Украина
Любі мої! Кохання вам справжнього і взаємного! 511: 511: Стріли купідона вражають всіх готових до почуттів. Мені повезло пронести одне кохання через багато років. Не завжди це квіти і цукерки, іноді муки і страждання. Але приходить день і знову обійми й посмішки. Ми з чоловіком не сприймали це свято як своє. Але 8 березня і 23 лютого тепер уже не свята для нас, тому чому б не привітатися 14 лютого? Раніше я робила милі листівки. А цей раз велика листівка метр двадцять. Чого ж дріб'язуватися? 5 днів наполегливої праці і новорічний вінок у вітальні змінився на парочку люблячих сердець. Колір обирала під інтер'єр. Після яскравого віночка це панно спочатку мені здавалося блідим і пісним, але пройшло трохи часу і враження змінилося.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

_________________
Это моя жизнь... Janome MC 6600p, Janome 350e, Janome FM725
Учусь стегать II курс (фотоальбом в Моем мире)


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср фев 14, 2024 01:07 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Чт сен 15, 2016 13:13
Сообщения: 7353
Бджілка, супер! Я за тебе вболівала і ти не підвела, встигла. В інтер'єрі виглядає безподобно!!!

_________________
Я Марина, со мной на "ты"


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср фев 14, 2024 05:25 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт окт 12, 2010 09:20
Сообщения: 516
Откуда: Одеса
Бджілка
Умммм, яка краса! І нічого ця листівочка не бліда, дуже гармонійне й ніжне поєднання кольорів (до того ж, одне з моїх найулюбленіших :)). А до інтер'єру пасує як!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср фев 14, 2024 10:29 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Пт фев 15, 2008 18:25
Сообщения: 4308
Откуда: Кременчуг, Украина
515: Рамина, Колючка, дякую! При денному світлі оглянула кімнату і на душі приємно. От тільки сирена знов гуде. От чому тільки подумає про щось мирне і приємне, так війна про себе нагадає?

_________________
Это моя жизнь... Janome MC 6600p, Janome 350e, Janome FM725
Учусь стегать II курс (фотоальбом в Моем мире)


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
 Заголовок сообщения: Re: Привіт!
СообщениеДобавлено: Ср фев 14, 2024 18:20 
Не в сети
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт апр 24, 2007 20:34
Сообщения: 14257
Откуда: Киев
Бджілка
Лена,як це мені до вподоби!!! Все в міру, все до місця... Ти приклад для мене. Я збираюся шторм пошити вже мабуть років 12. звісно, хотіла тазиковий. Навіть шаблони маю від марті Мишель... І все руки не доходять.
Соломія
У мене таке було, коли мене колись тут запросили подивитися та забрати тканини.Умерла старенька. Як я подивилася на ці речі, що зберігалися, і що з ними було, мене жах узяв. Шапки з міха міллю страчені, дбайливо загорнуті у газетку, гори кришталю. Все по валізах...Я також прийшла й тоді багато чого повикидала.
А зараз у мене також період розгрібання зайвого. Віддаю і продаю. Журнали , деякі книги, деякі тканини. Допомагаю містянам також позбутися старих радянських тканин. Шию білизну пораненим та на шпиталь. У мене знов трусельний період. Тому трохи зникла, перепрошую. Переглянула свої вибірки зі старих журналів, майже все спалила. Одягу багато винесла, благо у нас цигани все підгрібають.

Сьогодні, кажуть, день закоханих. Я всіх люблю.Тільки ми тут можемо зрозуміти одна одну. Привітаю я вас красою від нашої Юлі.Ось таку гарну смакоту я отримала від неї напередодні 14 Лютого.
Изображение Изображение Изображение
Тримаймося, подруги!!

_________________
Модератор
Что ты спрятал - то пропало, что ты отдал - то твоё!
PFAFF 6091, ELNA760 Exellence, Juki TL98
Разное ОткрыткиТазики


Вернуться к началу
 Профиль WWW  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1872 ]  На страницу Пред.  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 125  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 20


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB